Przygotowanie

do sesji

Sesja Brzuszkowa

Najlepiej wykonać ją pomiędzy 32-36 tygodniem ciąży. Jest to na tyle bezpieczny termin, gdyż do rozwiązania pozostał jeszcze odpowiedni czas, mama czuje się w miarę swobodnie a i brzuszek jest już ładnie wyeksponowany. Tutaj ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia oraz wygimnastykowanie mamusi. Sesję odbywają się zarówno w studiu jak i w plenerze. W towarzystwie partnera a także rodzeństwa :)

Aby przyszła mama czuła się w dniu sesji jeszcze bardziej komfortowo możliwe jest wykonanie w pełni profesjonalnego makijażu, przez inna utalentowaną młodą mamę, która jest profesjolaną wizażystką. Nic tak kobiecie nie dodaje pewności siebie jak promienna twarz z idealnie dobranym makijażem. 

Sesja Noworodkowa

Optymalny termin mija przed ukończeniem 14 dnia życia maluszka. Najlepiej jak najwcześniej, z uwagi na to iż maleństwo na początku przesypia całe dnie i sesja jest dla niego niezauważalna. Sesja odbywa się w domowej atmosferze, tak aby rodzice oraz sam zainteresowany czuł się jak najbardziej komfortowo. Wszystkie ubranka, kocyki oraz akcesoria dla noworodków są przed każdą sesją starannie uprane oraz  przygotowane. Czas takiej sesji jest wydłużony z uwagi na to iż przystosowujemy się do naturalnego rytmu maluszka. Podczas sesji karmimy maluszka, przewijamy a podczas snu tworzymy piękne zdjęcia. W studiu podczas sesji noworodkowej utrzymana jest temperatura idealna dla dziecka tak aby czuło się najlepiej.   

Sesja Dziecięca

Obejmują dzieci od 6 miesięcy wzwyż. Sesje mogą odbywać się w plenerze jak i w studiu. Charakter sesji w głównej mierze zależy od rodziców, jaki maja zamysł i plan, ja bardzo chętnie wszystko ujarzmię oraz przygotuję tak aby efekt końcowy był piękny. Sesje z dziećmi zawsze polegają na zasadzie zabawy, dziecka nie da się ustawić po linijkę i robić zdjęć. Podczas sesji staram się tak dziecko zainteresować i wciągnąć w zabawę aby efekty były jak najbardziej naturalne :).

Sesja Rodzinna

To przede wszystkim Wasze emocje i uczucia. Piękna pamiątka która pozostanie na lata. W tej fotografii chodzi przede wszystkim o to co jest między Wami. Każdy uśmiech, mina czy spojrzenie są znaczące tylko dla Was i gdy zostaną uchwycone a po latach do nich wrócicie będzie to cudownym wspomnieniem.

Sesja Portretowa

Czasami przychodzą takie chwile, że chcemy pobyć tylko ze sobą, poczuć się dobrze w swoim ciele. Podczas takiej sesji postaram się wydobyć to co chcecie pokazać w sobie  najlepszego. Czasami są to sesje  biznesowe czasami kobiece, jeszcze kiedy indziej sa to sesje partnerskie.

Sesja kobieca to idealna sesja na prezent dla bliskiej osoby. Można tez wykonać sesję z przyjaciółką lub mężem, takie zdjęcia są przepiękną pamiątką. Aby czuć się jeszcze bardziej wyjątkowo i komfortowo, można zamówić profesjonalny make up.

W doborze ubrań oraz dodatków zawsze podpowiem i doradzę, co najlepiej będzie pasowało i co się sprawdzi.

Sesja Świąteczna

Są to przeważnie mini sesje świąteczne. Dla dzieci a także dla całych rodzin. Odbywają się u mnie w studio , na wcześniej starannie przygotowanych sceneriach. Przed sesją informuję jak najlepiej się przygotować, co ubrać, co zabrać ze sobą, tak aby cała sesja przebiegła sprawnie.

Sesja Okolicznościowa

Jeśli zbliża się jakaś ważna dla Was uroczystość i zamiast wciąż myśleć o tym czy wujek albo babcia zrobią jakieś zdjęcia, warto zamówić taką usługę u mnie. Chętnie przyjadę na Wasz ważny dzień i uchwycę to co dla Was najważniejsze. Na takie uroczystości jak komunie, roczki, chrzciny czy urodziny warto umówić się z większym wyprzedzeniem.